CZ ENG
THE PARK VOLEJBALOVÝ TURNAJ 2019

The Park volejbalový turnaj 2019

V loňském roce se stal vítězem tradičního The Park volejbalového turnaje tým Zmijozel a spol.. Kdo ovládne 10. ročník volejbalového turnaje se dozvíme v průběhu června.

O turnaji

The Park VOLEJBALOVÝ TURNAJ 2019 se uskuteční v areálu The Park od pondělí 10.6. do pátku 14.6.2019. Turnaj je určen pro smíšené šestičlenné týmy (v týmu musí být minimálně 1 žena), nominovat je možné dva náhradníky. Kapacita turnaje je 32 mužstev. Týmy, které se registrují po vyčerpání kapacity, budou do turnaje zařazeny v roli náhradníků.

Termíny

Pondělí až čtvrtek bude vyhrazen pro utkání v základních skupinách, v pátek 14.6.2019 turnaj vyvrcholí finálovými zápasy. Jednotlivá klání budou probíhat v časovém rozmezí cca od 10.00 do 16.00 hod. Přesná pravidla a časový harmonogram zápasů budou upřesněny před zahájením turnaje.

Registrace

Registrace začne 20. 5.2019 a bude uzavřena 5.6.2019

Odměny

Tři nejlepší týmy turnaje opět získají originální trofeje.

 

Účastnící udělují souhlas obchodní společnosti White Star Real Estate s.r.o. (Správce), s pořízením a uveřejněním fotografií a videodokumentace z konané akce v THE PARK na webových stránkách Správce, na profilu Správce na sociálních sítích, ve společenském listu vydávaném Správcem a v dalších materiálech využitých pro účely prezentace projektu The Park. Pokud s pořízením nesouhlasíte, projevte prosím nesouhlas u fotografa nebo organizátorů akce a budeme jej respektovat.

Všichni účastníci se turnaje The Park VOLEJBALOVÝ TURNAJ 2019 účastní na vlastní nebezpečí. Pořadatel si vyhrazuje právo k jakékoli změně pravidel v průběhu turnaje.

 

Partneři soutěže

[FOTO1]

Tři nejlepší týmy turnaje získají originální trofeje z dílny sklářského studia GlassRevolution.

 

Partneři soutěže