CZ ENG
THE PARK VOLEJBALOVÝ TURNAJ 2017

Výsledky

   

Pondělí

Týmy

  1. Melting Pot (AB Inbev)
  2. CA Nudle
  3. Bench Com
Zápas 1: 10:00–11:00 Melting Pot vs CA Nudle 0:2
Zápas 2: 11:05–12:05 Bench Com vs Melting Pot 0:2
Zápas 3: 12:10–13:10 CA Nudle vs Bench Com 2:0

Pořadí

  1. CA Nudle
  2. Melting Pot (AB Inbev)
  3. Bench Com

Do pátečního finále postupuje tým CA Nudle.

Úterý

Týmy

  1. DELL2EMC
  2. Accenture
  3. Nokian
  4. Well Done Honey (Honeywell)
Zápas 1: 10:00–10:45 DELL2EMC vs Accenture 2:0
Zápas 2: 10:50–11:35 Nokian vs Well Done Honey 0:2
Zápas 3: 11:40–12:25 DELL2EMC vs Nokian 2:0
Zápas 4: 12:30–13:15 Accenture vs Well Done Honey 0:2
Zápas 5: 13:20–14:05 Well Done Honey vs DELL2EMC 0:2
Zápas 6: 14:10–14:55 Accenture vs Nokian 2:0

Pořadí

  1. DELL2EMC
  2. Well Done Honey (Honeywell)
  3. Accenture
  4. Nokian

   

Středa

Týmy

  1. SITA Flyers
  2. White kitties (White Star)
  3. Responsible drinkers (AB Inbev)
Zápas 1: 10:00–11:00 SITA Flyers vs White kitties 3:0
Zápas 2: 11:05–12:05 Responsible drinkers vs SITA Flyers 0:3
Zápas 3: 12:10–13:10 White kitties vs Responsible drinkers 0:3

Pořadí

  1. SITA Flyers
  2. Responsible drinkers (AB Inbev)
  3. White kitties (White Star)

   

Čtvrtek

Týmy

  1. Zmijozel a spol. (IBM)
  2. Amazing People Here (SITA)
  3. DELL4EMC
  4. DHL

Ve skupině se hraje systémem každý s každým. Vítěz skupiny postupuje do finále.

Zápas 1: 10:00–10:45 Zmijozel a spol. (IBM) vs Amazing People Here (SITA) 2:0
Zápas 2: 10:50–11:35 DELL4EMC vs DHL 1:2
Zápas 3: 11:40–12:25 Zmijozel a spol. (IBM) vs DELL4EMC 2:0
Zápas 4: 12:30–13:15 Amazing People Here (SITA) vs DHL 0:2
Zápas 5: 13:20–14:05 DHL vs Zmijozel a spol. (IBM) 0:2
Zápas 6: 14:10–14:55 Amazing People Here (SITA) vs DELL4EMC 0:2

Pořadí

  1. Zmijozel a spol. (IBM)
  2. DHL
  3. DELL4EMC
  4. Amazing People Here (SITA)

Pátek

 

Zápas 1: 10:00–10:45 CA Nudle vs DELL2EMC 2:1
Zápas 2: 10:50–11:35 SITA Flyers vs Zmijozel a spol. 0:2
Zápas 3: 11:40–12:25 CA Nudle vs SITA Flyers 2:0
Zápas 4: 12:30–13:15 DELL2EMC vs Zmijozel a spol. 0:2
Zápas 5: 13:20–14:05 Zmijozel a spol. vs CA Nudle 2:0
Zápas 6: 14:10–14:55 DELL2EMC vs SITA Flyers 2:0

14:50 – 15:00 – Vyhlášení vítězů

Konečné pořadí:

  1. Zmijozel a spol. (IBM)
  2. CA Nudle
  3. DELL2EMC
  4. SITA Flyers