CZ ENG
THE PARK OPEN 2017

Výsledky

Konečné pořadí


1. DHL Young Boys
2. Pandas Team
3. FC Honeywell
4. !nbev Tigers

Nejlepší brankář – Martin Sanitrik (DHL Young Boys)
Nejlepší střelec – Martin Dehaen (FC Honeywell)

Pondělí

  1. 3M Česko
  2. CA Technologies
  3. UK Samurais (AB InBev)
  4. DELLEMCIT
  5. !nbev Tigers
zápas 1 10:00 – 10:25 3M Česko vs CA Technologies 5:4
zápas 2 10:30 – 10:55 UK Samurais vs DELLEMCIT  
zápas 3 11:00 – 11:25 !nbev Tigers vs CA Technologies 4:3
zápas 4 11:30 – 11:55 3M Česko vs DELLEMCIT 3:2
zápas 5 12:00 – 12:25 !nbev Tigers vs UK Samurais  
zápas 6 12:30 – 12:55 CA Technologies vs DELLEMCIT 1:2
zápas 7 13:00 – 13:25 3M Česko vs UK Samurais  
zápas 8 13:30 – 13:55 !nbev Tigers vs DELLEMCIT 6:1
zápas 9 14:00 – 14:25 CA Technologies vs UK Samurais  
zápas 10 14:30 – 14:55 !nbev Tigers vs 3M Česko 6:2

Do pátečního finále postupuje tým !nbev Tigers

Úterý

  1. FC Honeywell
  2. Galaxy (Samsung)
  3. APH (SITA)
  4. SITA Flyers
  5. Jokers (CA Technologies)
zápas 1 10:00 – 10:25 FC Honeywell vs Galaxy 6:2
zápas 2 10:30 – 10:55 APH vs SITA Flyers 3:5
zápas 3 11:00 – 11:25 Jokers vs Galaxy 3:5
zápas 4 11:30 – 11:55 FC Honeywell vs SITA Flyers 3:0
zápas 5 12:00 – 12:25 Jokers vs APH 1:8
zápas 6 12:30 – 12:55 Galaxy vs SITA Flyers 4:1
zápas 7 13:00 – 13:25 FC Honeywell vs APH 10:4
zápas 8 13:30 – 13:55 Jokers vs SITA Flyers 3:2
zápas 9 14:00 – 14:25 Galaxy vs APH 8:2
zápas 10 14:30 – 14:55 Jokers vs FC Honeywell 1:6

Druhým finalistou je FC Honeywell.

Středa

  1. Inglorious Drinkers (AB Inbev)
  2. Pandas Team (AB Inbev)
  3. Hispania FC (DHL)
  4. ACC (Honeywell)
zápas 1 10:00 – 10:25 Inglorious Drinkers vs Pandas Team 1:2
zápas 2 10:30 – 10:55 Hispania FC vs ACC 3:1
zápas 3 11:00 – 11:25 Inglorious Drinkers vs Hispania FC 3:2 PP
zápas 4 11:30 – 11:55 Pandas Team vs ACC 8:1
zápas 5 12:00 – 12:25 ACC vs Inglorious Drinkers 2:12
zápas 6 12:30 – 12:55 Hispania FC vs Pandas Team 3:5

Vítězem středy je Pandas Team.

Čtvrtek

  1. FC HON (Honeywell)
  2. Slavoj ACN (Accenture)
  3. DHL Young Boys
  4. PePa (DHL)
  5. NESS
zápas 1 10:00 – 10:25 FC HON vs Slavoj ACN 3:1
zápas 2 10:30 – 10:55 DHL Young Boys vs PePa 10:4
zápas 3 11:00 – 11:25 NESS vs Slavoj ACN 1:7
zápas 4 11:30 – 11:55 FC HON vs PePa 4:2
zápas 5 12:00 – 12:25 NESS vs DHL Young Boys 4:5
zápas 6 12:30 – 12:55 Slavoj ACN vs PePa 5:4
zápas 7 13:00 – 13:25 FC HON vs DHL Young Boys 3:5
zápas 8 13:30 – 13:55 NESS vs PePa 3:5
zápas 9 14:00 – 14:25 Slavoj ACN vs DHL Young Boys 6:4
zápas 10 14:30 – 14:55 NESS vs FC HON 4:3

Čtvrtým finalistou jsou DHL Young Boys

Pátek

FINÁLOVÁ SKUPINA
zápas 1 10:00 – 10:25 !nbev Tigers vs FC Honeywell 1:6
zápas 2 10:30 – 10:55 Pandas Team vs DHL Young Boys 1:2
zápas 3 11:00 – 11:25 !nbev Tigers vs Pandas Team 2:5
zápas 4 11:30 – 11:55 FC Honeywell vs DHL Young Boys 5:6 PP
zápas 5 12:00 – 12:25 DHL Young Boys vs !nbev Tigers 5:1
zápas 6 12:30 – 12:55 Pandas Team vs FC Honeywell 6:5 PP
13:00 Vyhlášení vítězů