CZ ENG
THE PARK OPEN 2017

Časový harmonogram turnaje

Pondělí

  1. 3M Česko
  2. CA Technologies
  3. UK Samurais (AB InBev)
  4. DELLEMCIT
  5. !nbev Tigers
zápas 1 10:00 – 10:25 3M Česko vs CA Technologies
zápas 2 10:30 – 10:55 UK Samurais vs DELLEMCIT
zápas 3 11:00 – 11:25 !nbev Tigers vs CA Technologies
zápas 4 11:30 – 11:55 3M Česko vs DELLEMCIT
zápas 5 12:00 – 12:25 !nbev Tigers vs UK Samurais
zápas 6 12:30 – 12:55 CA Technologies vs DELLEMCIT
zápas 7 13:00 – 13:25 3M Česko vs UK Samurais
zápas 8 13:30 – 13:55 !nbev Tigers vs DELLEMCIT
zápas 9 14:00 – 14:25 CA Technologies vs UK Samurais
zápas 10 14:30 – 14:55 !nbev Tigers vs 3M Česko

Úterý

  1. FC Honeywell
  2. Galaxy (Samsung)
  3. APH (SITA)
  4. SITA Flyers
  5. Jokers (CA Technologies)
zápas 1 10:00 – 10:25 FC Honeywell vs Galaxy
zápas 2 10:30 – 10:55 APH vs SITA Flyers
zápas 3 11:00 – 11:25 Jokers vs Galaxy
zápas 4 11:30 – 11:55 FC Honeywell vs SITA Flyers
zápas 5 12:00 – 12:25 Jokers vs APH
zápas 6 12:30 – 12:55 Galaxy vs SITA Flyers
zápas 7 13:00 – 13:25 FC Honeywell vs APH
zápas 8 13:30 – 13:55 Jokers vs SITA Flyers
zápas 9 14:00 – 14:25 Galaxy vs APH
zápas 10 14:30 – 14:55 Jokers vs FC Honeywell

Středa

  1. Inglorious Drinkers (AB Inbev)
  2. Pandas Team (AB Inbev)
  3. Hispania FC (DHL)
  4. ACC (Honeywell)
zápas 1 10:00 – 10:25 Inglorious Drinkers vs Pandas Team
zápas 2 10:30 – 10:55 Hispania FC vs ACC
zápas 3 11:00 – 11:25 Inglorious Drinkers vs Hispania FC
zápas 4 11:30 – 11:55 Pandas Team vs ACC
zápas 5 12:00 – 12:25 ACC vs Inglorious Drinkers
zápas 6 12:30 – 12:55 Hispania FC vs Pandas Team

Čtvrtek

  1. FC HON (Honeywell)
  2. Slavoj ACN (Accenture)
  3. DHL Young Boys
  4. PePa (DHL)
  5. NESS
zápas 1 10:00 – 10:25 FC HON vs Slavoj ACN
zápas 2 10:30 – 10:55 DHL Young Boys vs PePa
zápas 3 11:00 – 11:25 NESS vs Slavoj ACN
zápas 4 11:30 – 11:55 FC HON vs PePa
zápas 5 12:00 – 12:25 NESS vs DHL Young Boys
zápas 6 12:30 – 12:55 Slavoj ACN vs PePa
zápas 7 13:00 – 13:25 FC HON vs DHL Young Boys
zápas 8 13:30 – 13:55 NESS vs PePa
zápas 9 14:00 – 14:25 Slavoj ACN vs DHL Young Boys
zápas 10 14:30 – 14:55 NESS vs FC HON

Pátek

FINÁLOVÁ SKUPINA
zápas 1 10:00 – 10:25 !nbev Tigers vs FC Honeywell
zápas 2 10:30 – 10:55 Pandas Team vs DHL Young Boys
zápas 3 11:00 – 11:25 !nbev Tigers vs Pandas Team
zápas 4 11:30 – 11:55 FC Honeywell vs DHL Young Boys
zápas 5 12:00 – 12:25 DHL Young Boys vs !nbev Tigers
zápas 6 12:30 – 12:55 Pandas Team vs FC Honeywell
13:00 Vyhlášení vítězů