CZ ENG

SLUŽBY

STARBUCKS

KONTAKT

STARBUCKS

V Parku 2309/6
14800  Praha 11


Tel.: 777275773
Email: lenka.bohmova@amrest.eu
WWW: http://www.starbuckscoffee.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Po: 07:00 - 19:00 hod
Út: 07:00 - 19:00 hod
St: 07:00 - 19:00 hod
Čt: 07:00 - 19:00 hod
Pá: 07:00 - 19:00 hod
So: zavřeno
Ne: zavřeno

INFO

Opakuje se to každý týden nesčetněkrát – zákazník dostává nápoj od baristy ve Starbucks – jenže každá taková interakce je naprosto jedinečná.

Starbucks Česká republika

Již od prvopočátku se společnost Starbucks snažila vybočovat z řady a nebýt tradiční firmou. Snažila se nejen oslavovat kávu a její bohatou tradici, ale rovněž spojovat lidi ve svém okolí.
Jejím posláním je inspirovat a povznášet lidského ducha – zvlášť s každým šálkem, zákazníkem i prostředím, ve kterém žijeme.

Starbucks v České republice působí od ledna 2008, v současné době má 22 kaváren v Praze, 4 v Brně a 2 v Ostravě. Již od svého založení v roce 1971 Starbucks pečlivě vybírá, praží a ve svých kavárnách nabízí ta nejkvalitnější kávová zrna Arabica, rozdělená do tří kategorií dle stupně pražení - Blonde, Medium a Dark Roast.

Filozofie společnosti je založena na profesionálním přístupu a dokonalosti poskytovaných služeb, které garantují všem zákazníkům jedinečný požitek s každým šálkem kávy Starbucks. Naše kavárny poskytují zážitek, který je magickou kombinací tří složek: našeho produktu, našeho místa a našich lidí. Je to zážitek, díky kterému se k nám lidé vrací, chodí k nám na kávu, zůstávají kvůli příjemné atmosféře a vrací se kvůli našim lidem. S radostí obohacujeme každodenní život našich zákazníků povznášejícím zážitkem.

Kavárny Starbucks vytváří tzv. třetí místo mezi domovem a prací. Starbucks poskytuje nejen legendární kávu a služby, ale rovněž se zaměřuje na komunitní činnost v oblastech, kde působí a kde má své kavárny. Měsícem komunitních akcí je každý rok, již tradičně, duben. V kavárnách se pravidelně pořádají např. křty knih a autorská čtení, ale i semináře o kávě a čaji, které jsou zdarma veřejnosti přístupné. Více informací na
https://www.facebook.com/StarbucksCeskarepublika.

Zákazníci se mohou zdarma registrovat ve věrnostním programu My Starbucks Rewards, platit prostřednictvím Starbucks card nebo mobilní aplikace, sbírat hvězdy a získávat nejrůznější atraktivní odměny. Více informací na https://card.starbuckscoffee.cz/auth/login.


AKCE

07.02.2017
STARBUCKS
Starbucks ve vaší kanceláři. Zpříjemněte si poradu horkou kávou a občerstvením ze Starbucks. V naší nabídce najdete: - espresso nápoje - překapávanou kávu - celolistové čaje - horkou čokoládu - frappuccina - dezerty, muffiny, dognuty - sendviče, jogurty - merchandise Zeptejte se našich baristů na Coffee Traveler. Pro více informací kontaktujte Lenku Böhmovou na e-mailu: lenka.bohmova@amrest.eu nebo tel.čísle +420 777 275 773 Ke všem objednávkám zajišťujeme potřebné doplňky ( kelímky, míchátka, ubrousky, cukry, mléko..) TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU!

SOUBOR KE STAŽENÍ

13.02.2017
STARBUCKS
2 Grande Latte za 149,-Kč ve Starbucks The Park Chodov od 13.2.2017 - 30.4.2017 Těšíme se na Vás!

SOUBOR KE STAŽENÍ

07.02.2017
STARBUCKS
Winter Promo 2017 Butterscotch Brȗlée Latte Butterscotch Brȗlée Latte je ozdobou nabídky našich espresso nápojů, reprezentuje Starbucks Beverage Leadership svou výjimečnou chutí, která skvěle doplňuje klasické latte. V tomto nápoji je klasické latte důmyslně doplněno kouřovými karamelovými tóny a trochou koření. Espresso shoty jsou smíchány s horkým mlékem a butterscotch sirupem. Vše ozdobeno šlehačkou a brûlée toppingem. Ztělesněná jednoduchost. Heavenly Hot Chocolate Nebeská horká čokoláda Valentýnský nápoj, v nabídce pouze od 10. do 14. února Vynikající horká čokoláda je symbolická pro valentýnské období, plné lásky. Extra jemné a bohaté čokoládové kousky jsou rozpuštěné v horkém mléce a ozdobené mocha-espresso šlehačkou a mocha-espresso polevou. Tato příchuť posouvá horkou čokoládu na novou úroveň. Je prostě nebeská! Tento nápoj bude dostupný i jako Frappuccino. Promo zrnková káva: Guatemala Casi Cielo Dokonalá káva pro domácí přípravu. Jemné zakončení s komplexními tóny tmavého kakaa. Casi Cielo ve španělštině znamená téměř božská. A přesně taková je i tato káva.

SOUBOR KE STAŽENÍ

10.02.2017
STARBUCKS
Nebeská horká čokoláda

SOUBOR KE STAŽENÍ

13.06.2017
Summer Promo nabídka
Teavana Shaken Ice Tea Lemonades

SOUBOR KE STAŽENÍ

23.05.2017
Promo nabídka
S nadcházejícím létem přichází naše novinka COLD BREW a VANILLA SWEET CREAM. Přijďte se k nám osvěžit a posedět na zahrádku.

SOUBOR KE STAŽENÍ

23.05.2017
Promo nabídka
Frappuccina jsou zpět a s nimi i naše nejoblíbenější JAVA CHIP A CARAMEL COFFEE. Dokonalé osvěžení.

SOUBOR KE STAŽENÍ

07.03.2017
Spring Promo nabídka
Od 7.3.2017 začíná nové Spring Promo. Přijďte si vychutnat nová lahodná Latte.

SOUBOR KE STAŽENÍ

08.03.2017
Spring Promo nabídka
Začněte den s dokonalým Flat White a Vanilla Forest Friut Cheesecakem

SOUBOR KE STAŽENÍ

08.03.2017
Spring Promo nabídka
Vychutnejte si naše 3Region Blend Latte a Chicken Cheese Wrap jako skvělou snídani či oběd

SOUBOR KE STAŽENÍ

08.03.2017
Whole Beans Friday
Každý pátek při nákupu balíčku zrnkové kávy Tall nápoj na nás

SOUBOR KE STAŽENÍ