CZ ENG

SLUŽBY

STARBUCKS

KONTAKT

STARBUCKS

V Parku 2309/6
14800  Praha 11


Tel.: +420 777 275 773
Email: lenka.bohmova@amrest.eu
WWW: http://www.starbuckscoffee.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Po: 07:00 - 19:00 hod
Út: 07:00 - 19:00 hod
St: 07:00 - 19:00 hod
Čt: 07:00 - 19:00 hod
Pá: 07:00 - 19:00 hod
So: zavřeno
Ne: zavřeno

INFO

Opakuje se to každý týden nesčetněkrát – zákazník dostává nápoj od baristy ve Starbucks – jenže každá taková interakce je naprosto jedinečná.\r\n\r\nStarbucks Česká republika\r\n \r\nJiž od prvopočátku se společnost Starbucks snažila vybočovat z řady a nebýt tradiční firmou. Snažila se nejen oslavovat kávu a její bohatou tradici, ale rovněž spojovat lidi ve svém okolí.\r\nJejím posláním je inspirovat a povznášet lidského ducha – zvlášť s každým šálkem, zákazníkem i prostředím, ve kterém žijeme. \r\n\r\nStarbucks v České republice působí od ledna 2008, v současné době má 22 kaváren v Praze, 4 v Brně a 2 v Ostravě. Již od svého založení v roce 1971 Starbucks pečlivě vybírá, praží a ve svých kavárnách nabízí ta nejkvalitnější kávová zrna Arabica, rozdělená do tří kategorií dle stupně pražení - Blonde, Medium a Dark Roast. \r\n\r\nFilozofie společnosti je založena na profesionálním přístupu a dokonalosti poskytovaných služeb, které garantují všem zákazníkům jedinečný požitek s každým šálkem kávy Starbucks. Naše kavárny poskytují zážitek, který je magickou kombinací tří složek: našeho produktu, našeho místa a našich lidí. Je to zážitek, díky kterému se k nám lidé vrací, chodí k nám na kávu, zůstávají kvůli příjemné atmosféře a vrací se kvůli našim lidem. S radostí obohacujeme každodenní život našich zákazníků povznášejícím zážitkem. \r\n\r\nKavárny Starbucks vytváří tzv. třetí místo mezi domovem a prací. Starbucks poskytuje nejen legendární kávu a služby, ale rovněž se zaměřuje na komunitní činnost v oblastech, kde působí a kde má své kavárny. Měsícem komunitních akcí je každý rok, již tradičně, duben. V kavárnách se pravidelně pořádají např. křty knih a autorská čtení, ale i semináře o kávě a čaji, které jsou zdarma veřejnosti přístupné. Více informací na \r\nhttps://www.facebook.com/StarbucksCeskarepublika.\r\n\r\nZákazníci se mohou zdarma registrovat ve věrnostním programu My Starbucks Rewards, platit prostřednictvím Starbucks card nebo mobilní aplikace, sbírat hvězdy a získávat nejrůznější atraktivní odměny. Více informací na https://card.starbuckscoffee.cz/auth/login. \r\n\r\n\r\nAKCE

07.02.2017
STARBUCKS
Starbucks ve vaší kanceláři. Zpříjemněte si poradu horkou kávou a občerstvením ze Starbucks. V naší nabídce najdete: - espresso nápoje - překapávanou kávu - celolistové čaje - horkou čokoládu - frappuccina - dezerty, muffiny, dognuty - sendviče, jogurty - merchandise Zeptejte se našich baristů na Coffee Traveler. Pro více informací kontaktujte Lenku Böhmovou na e-mailu: lenka.bohmova@amrest.eu nebo tel.čísle +420 777 275 773 Ke všem objednávkám zajišťujeme potřebné doplňky ( kelímky, míchátka, ubrousky, cukry, mléko..) TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU!

SOUBOR KE STAŽENÍ

13.02.2017
STARBUCKS
2 Grande Latte za 149,-Kč ve Starbucks The Park Chodov od 13.2.2017 - 30.4.2017 Těšíme se na Vás!

SOUBOR KE STAŽENÍ

07.02.2017
STARBUCKS
Winter Promo 2017 Butterscotch Brȗlée Latte Butterscotch Brȗlée Latte je ozdobou nabídky našich espresso nápojů, reprezentuje Starbucks Beverage Leadership svou výjimečnou chutí, která skvěle doplňuje klasické latte. V tomto nápoji je klasické latte důmyslně doplněno kouřovými karamelovými tóny a trochou koření. Espresso shoty jsou smíchány s horkým mlékem a butterscotch sirupem. Vše ozdobeno šlehačkou a brûlée toppingem. Ztělesněná jednoduchost. Heavenly Hot Chocolate Nebeská horká čokoláda Valentýnský nápoj, v nabídce pouze od 10. do 14. února Vynikající horká čokoláda je symbolická pro valentýnské období, plné lásky. Extra jemné a bohaté čokoládové kousky jsou rozpuštěné v horkém mléce a ozdobené mocha-espresso šlehačkou a mocha-espresso polevou. Tato příchuť posouvá horkou čokoládu na novou úroveň. Je prostě nebeská! Tento nápoj bude dostupný i jako Frappuccino. Promo zrnková káva: Guatemala Casi Cielo Dokonalá káva pro domácí přípravu. Jemné zakončení s komplexními tóny tmavého kakaa. Casi Cielo ve španělštině znamená téměř božská. A přesně taková je i tato káva.

SOUBOR KE STAŽENÍ

10.02.2017
STARBUCKS
Nebeská horká čokoláda

SOUBOR KE STAŽENÍ

12.01.2018
Novinka - kapsle Starbucks
Novinka na našem trhu - kapsle Starbucks Nyní máte možnost připravit si v pohodlí kanceláře a domova kvalitní šálek kávy. V nabídce máme balení kapslí po deseti kusech za skvělou cenu 99,-Kč. Je jen na Vás, zda zvolíte tmavě pražený Espresso Roast a nebo středně praženou Kenyu, Columbii a nebo Guatemalu. Kapsle jsou kompatibilní s kávovary Nespresso. Naši baristé Vám rádi pomohou s výběrem.

SOUBOR KE STAŽENÍ

12.01.2018
Guatemala Casi cielo
Guatemala Casi cielo je naše promo káva. Už její název předurčuje její chuť. Téměř božská. Je to výběr nejkvalitnějších zrn z Guatemali Středně pražená káva s čokoládovými podtóny a jemnou chutí citrusů. Dokonalá volba pro domácí přípravu. Máte možnost si ji vychutnat jako zrnkovou kávu nebo jako rozpustnou kávu VIA. Nově také ve Starbucks kapslích.

SOUBOR KE STAŽENÍ

12.01.2018
Promo nabídka
Vyzkoušejte naše nové Latte Macchiato v těchto mléčných alternativách. SÓJOVÉ, MANDLOVÉ, KOKOSOVÉ. Tato nabídka je pro Vás připravena po celý rok, tak aby si přišli na chuť i ti z Vás, kteří mají intoleranci na mléko a přesto by si rádi vychutnali své Latte.

SOUBOR KE STAŽENÍ

12.01.2018
Věrnostní program ve Starbucks
Už máte svoji Starbucks kartu plnou výhod? Pokud ještě ne, tak je pro Vás připravena akce na měsíc Leden. Při registraci získáte zlatý status na celý rok. Nejen, že sbíráte hvězdy, za které si pak vychutnáte nápoj zdarma, ale espresso navíc nebo příchutě máte do Vašeho nápoje bez příplatku. Těšíme se na Vaši návštěvu.

SOUBOR KE STAŽENÍ

13.06.2017
Summer Promo nabídka
Teavana Shaken Ice Tea Lemonades

SOUBOR KE STAŽENÍ

23.05.2017
Promo nabídka
S nadcházejícím létem přichází naše novinka COLD BREW a VANILLA SWEET CREAM. Přijďte se k nám osvěžit a posedět na zahrádku.

SOUBOR KE STAŽENÍ

23.05.2017
Promo nabídka
Frappuccina jsou zpět a s nimi i naše nejoblíbenější JAVA CHIP A CARAMEL COFFEE. Dokonalé osvěžení.

SOUBOR KE STAŽENÍ

07.03.2017
Spring Promo nabídka
Od 7.3.2017 začíná nové Spring Promo. Přijďte si vychutnat nová lahodná Latte.

SOUBOR KE STAŽENÍ

08.03.2017
Spring Promo nabídka
Začněte den s dokonalým Flat White a Vanilla Forest Friut Cheesecakem

SOUBOR KE STAŽENÍ

08.03.2017
Spring Promo nabídka
Vychutnejte si naše 3Region Blend Latte a Chicken Cheese Wrap jako skvělou snídani či oběd

SOUBOR KE STAŽENÍ

12.01.2018
Whole Beans Friday
Každý pátek při nákupu balíčku zrnkové kávy Tall nápoj na nás

SOUBOR KE STAŽENÍ

12.12.2017
Christmas Promo
Šálky plné radosti:-) Gingerbread Latte - Chuť a vůně čerstvě upečených vánočních perníčků spolu s jemným espressem a ohřátým mlékem, to vše ozdobené zázvorovou šlehačkou a sušenkovým posypem. Toffeenu Latte - Bohatá krémová chuť sladkých karamelek v kombinaci s praženými oříšky, to vše s naším espressem a ohřátým mlékem, ozdobené lahodnou šlehačkou a karamelkovým posypem. NOVINKA – posypka s lískovými oříšky. Fudge Hot Chocolate - Krémová mléčná čokoláda s karamelovou příchutí ozdobená karamelovou šlehačkou a zlatými čokoládovými spirálkam

SOUBOR KE STAŽENÍ

12.12.2017
Christmas Promo - dokonalá Vánoční kombinace
Dokonalá kombinace Christmas Blend Flatt White spolu s Red Velvet cake

SOUBOR KE STAŽENÍ

12.12.2017
Christmas Promo - dokonalý dárek
Christmas Promo - dokonalý dárek Darujte radost svým blízkým a nechte si našimi baristy sestavit vánoční balíček. Naši baristé Vám rádi pomohou s výběrem.

SOUBOR KE STAŽENÍ

12.12.2017
Whole Beans Friday
Každý pátek Tall nápoj na nás při zakoupení balíčku zrnkové kávy. Nyní máte možnost ochutnat tyto Vánoční skvosty Christmas Blend Espresso Roast Výrazná káva s cedrovými tóny a bylinnou kořenitostí. Chuť: Komplexní a karamelově sladká Původ: Směs káv z vice oblastí Plnost chuti: Vysoká Kyselost: Nízká Pražení: Dark  Metoda zpracování: Mokrá, polosuchá  Kombinace s jídlem: Perník, zázvor, karamel Christmas Blend Sladká a kořeněná káva s lahodnou jemností. Chuť: Koření a plná chuť  Původ: Směs káv z více oblastí  Plnost chuti: Vysoká  Kyselost: Střední  Pražení: Dark  Metoda zpracování: Mokrá, polosuchá  Kombinace s jídlem: Perník, skořicová rolk

SOUBOR KE STAŽENÍ

12.12.2017
Starbucks je místo, kde se sejít s přáteli
Hledáte místo kde posedět s přáteli a nebo se svými kolegy? U nás je to pravé místo pohody, kde načerpáte tu pravou vánoční atmosféru. Kavárnu si je možné dle domluvy zarezervovat jen pro Vás. Stačí napsat na lenka.bohmova@amrest.eu Těšíme se na Vás Tým Starbucks Park Chodov