CZ ENG
THE PARK FOTOSOUTĚŽ 2018

Pravidla

Základní pravidla a hlasování

 1. Soutěž je určena pro zaměstnance společností sídlících v The Park.
 2. Přihlášení fotografií do soutěže je možné po registraci.
 3. Registrace a přihlašování fotografií budou probíhat od 11.6. do 30.7. Vyhodnocení soutěže proběhne dvěma způsoby. Po uzavření přihlašování fotografií kole odborná porota vybere 50 nejlepších fotografií pro závěrečné hlasování. Porota ale především udělí první tři ceny. Porota bude složená ze zástupců pořadatele, organizátora soutěže a profesionálního fotografa.
 4. Následně od 6.8. do 26.8. proběhne internetové hlasování na facebookové stránce Parklife Sedmnáct fotografií z Facebooku, jež získá nejvíce hlasů (‚líbí se mi‘, ‚like‘), bude spolu s vítěžnými snímky vytištěno a vystaveno v prostorách The Park. Hlasovat může kdokoliv a pro jakýkoliv počet fotografií. Hlasovat mohou i autoři snímků. Pro hlasování klikněte zde.

Téma soutěže

 1. Téma soutěže je „Volné“. Soutěž nemá žádná žánrová či jiná další omezení.
 2. Počítačové úpravy fotografií, koláže, experimenty apod. jsou dovoleny.

Registrace a přihlášení fotografií

 1. Každý autor může přihlásit do soutěže max. 3 fotografie. Během registračního kola lze přihlášené fotografie libovolně vyměnit za jiné.
 2. Přihlášením fotografie do soutěže zasilatel stvrzuje, že je autorem fotografie a dává souhlas k jejímu zveřejnění a následnému publikování na stránkách www.thepark.cz a na facebook profilu Parklife; a dále v případě umístění na bodovaném pořadí s publikováním v propagačních materiálech pořadatele a organizátora soutěže a s umístěním v prostorách The Park…
 3. Pořadatel nepřebírá odpovědnost za původ fotografií a neručí za jejich pravost. Za případné porušení autorských práv je plně odpovědný soutěžící.
 4. Fotografie s eticky nevhodným obsahem budou ze soutěže vyřazeny.

Technické parametry fotografií

 1. Parametry pro zasílání fotografií – max. 3 fotografie ve formátu JPEG, velikost souboru max. 5 MB.
 2. Fotografie, prosím, zasílejte bez log, vodoznaků, copyrightů a jiných identifikací (EXIF, apod.), aby soutěž nebyla ovlivněna.
 3. Fotografie bude pro publikování na webu automaticky zmenšena. Originální velikost zůstane archivována pro případné další zveřejnění. Autoři vítězných fotografií budou po skončení hlasování požádáni o zaslání fotografie v maximálním rozlišení pro tisk velkoplošných formátů v rámci letní výstavy v The Park.