CZ ENG
THE PARK FOTOSOUTĚŽ 2018

Jubilejní desátý ročník The Park FOTOSOUTĚŽE je zde. Prohlédněte svůj archiv, přihlašte až tři fotky a vyhrajte zajímavé ceny.

Základní informace

The Park FOTOSOUTĚŽ bude probíhat ve třech kolech. V první fázi budete moci přihlásit až 3 své fotografie pomocí obvyklého registračního formuláře. Téma soutěže je „Volné“. Fantazii se tentokrát meze nekladou a vy tak můžete vybírat fotografie z Vašeho kompletního archivu.

Po prvním kole odborná porota vybere 50 nejlepších fotografií, které postoupí do závěrečného klání. Porota ale především udělí první tři ceny. Porota bude složená ze zástupců pořadatele, organizátora soutěže a profesionálního fotografa. O vítězi, resp. pořadí fotografií pak rozhodnete ve třetím kole internetovým hlasováním znovu vy, zaměstnanci v The Park.

Termíny

Registrace a přihlašování fotografií bude probíhat od 11.6. do 30.7. Následně porota vybere nejlepší snímky. Od 6.8. do 26.8. proběhne hlasování o nejlepší fotografie.

Ceny pro vítěze

20 nejlepších fotografií na základě internetového hlasování bude zveřejněno, a od září vystaveno na velkých panelech na hlavní promenádě v The Park.

Autoři tří nejlepší fotografií získají originální trofeje z dílny sklářského studia KuncGlass.

Pořadatel si vyhrazuje právo ke změně pravidel soutěže.

„Účastnící udělují souhlas obchodní společnosti White Star Real Estate s.r.o. (Správce), s pořízením a uveřejněním fotografií z konané akce a s uveřejněním fotografií spolu se jménem autora na webových stránkách Správce, na profilu Správce na sociálních sítích, ve společenském listu vydávaném Správcem a v elektronické podobě rozšiřovaném nájemcům areálu. Tento souhlas mohou kdykoliv odvolat.“